Książki 

 • 39,90 zł

  Autorka przedstawia informacje odnośnie dziko rosnących warzyw i owoców, które są w stanie zaskoczyć niejedną osobę. Czytelnik pozna gatunki roślin, ich zdrowsze odmiany, a także dowie się, gdzie może je kupić.  Z tej książki można się rónież dowiedzieć jak konkretne owoce i warzywa przygotowywać, aby zawierały w sobie jak najwięcej witamin i...

 • 49,90 zł

  „Fenomenalna kuracja dr Wahls” jest publikacją, która pokaże każdemu, iż nie ma czegoś takiego jak choroby nieuleczalne. Otóż, jej metoda to nadzieja dla pacjentów zmagających się ze stwardnieniem rozsianym. Autorka przeprowadziła wnikliwie obserwacje medyczne, które pokazały, że odpowiednio dobrane pokarmy stymulują pracę mięśni.

 • 39,90 zł

  Pradnik Doreen Virtue, która jest niekwestionowanym autorytetem jeśli chodzi o zdrowe żywienie, a także zaspokajanie emocjonalnego i fizycznego głodu. Książka ta skierowana jest do wszystkich tych osób, które się nałogowo objadają oraz mają problemy z nadwagą. 

 • 34,90 zł

  Jak należy przygotowywać wiosenne posiłki, żeby były one optymalnie zbilansowane oraz dodawały każdemu niezbędnej energii na co dzień.

 • 34,90 zł

  To książka, która przekonuje do tego, że zimą należy zwracać szczególną uwagę na równowagę organizmu, biorąc pod uwagę szczególne warunki klimatyczne. Naturalnie, w utrzymaniu ciepła oraz w zachowaniu harmonii organizmu kluczową rolę odgrywa pożywienie.

 • 34,90 zł

  Maria Cross, dyplomowana dietetyczka w czasie swojej praktyki zawodowej zaobserwowała 20 symptomów na jakie najczęściej skarżyli się jej pacjenci i na tej podstawie opracowała listę standardowych przypadłości, jakich można się spodziewać po spożywaniu niewłaściwych produktów.  Wskazuje, jak powinna wyglądać autodiagnoza oraz dobranie odpowiedniej diety. 

 • 24,90 zł

  Zbiór praktycznych porad odnośnie tego, w jaki sposób odżywiać się zdrowo, a przy tym zwracać uwagę na właściwości „duchowo – wibracyjne” poszczególnych produktów. Poradnik ten pokazuje, jak zwiększa się energia podczas stosowania diety wegetariańskiej, a także jak rozwijać się duchowo.