Kasze, ryże, mąki 

Bogata oferta organicznych produktów sypkich: kasz, ryżów, mąk, płatków zbożowych. Bez konserwantów, za to z certyfikatem BIO!

Ekologiczna żywność w postaci zdrowych kasz i ryżów staje się podstawą diety wielu ludzi, którzy świadomie wybierają produkty bio i eko. Dietetycy radzą na stałe wykorzystywać ekologiczne kasze i ryż w przygotowaniu codziennych posiłków jako zdrowy zamiennik dla ziemniaków i makaronów, które są przecież źródłem cukrów prostych. Kasza zawiera duże ilości witamin z grupy B. Jej jedzenie wzmacnia organizm, chroni przed depresją, poprawia funkcjonowanie układu pokarmowego i poprawia kondycję. Zawiera rutynę, która wzmacnia naczynia krwionośne.

Wbrew przekonaniu, że węglowodany tuczą, w naszym sklepie internetowym oferujemy całą gamę kasz i zbóż. Musimy sięgać po te nieprzetworzone, nierafinowane i pełnowartościowe kasze i ryże  Większość kasz i ryż są także najlepszym rozwiązaniem dla osób z alergią i nietolerancją glutenu

Kasze: jaglana, gryczana, owsiana, quinoa  oraz ryże to niezwykle bogate źródło błonnika pokarmowego, który m.in. reguluje rytm wypróżnień, wspomaga kontrolę poziomu cukru we krwi, korzystnie wpływa na poziom trójglicerydów i cholesterolu oraz przyśpiesza perystaltykę jelit wspierając tym samym proces odchudzania. W ofercie naszego internetowego sklepu ze zdrową żywnością znajdziesz najwyższej jakości kasze różnych gatunków i odmian: kasz gryczana, jęczmienna, jaglana czy kasza kuskus, a także popularne odmiany ryżu, tj. ryż biały, ryż brązowy, ryż czarny czy odmianę Basmati. Kasze zawierają mnóstwo białka, witamin, mikro i makroelementów.

Wszelkiego rodzaju kasze i ryże to baza dla wielu dań we wszystkich kuchniach świata. Goszczą one na naszych stołach już od stuleci i stanowią świetne uzupełnienie codziennej, zbilansowanej diety. Ich ogromną zaletą jest fakt, że dostarczają one do organizmu sporych ilości energii w postaci złożonych węglowodanów, dzięki którym zapewniają uczucie sytości na długi czas i nie powodują gwałtownego, krótkotrwałego wzrostu poziomu cukru we krwi.

Regularne spożywanie produktów z tej kategorii dostarcza do diety także cennych witamin i licznych składników mineralnych niezbędnych do regulowania wielu ważnych procesów zachodzących każdego dnia w ludzkim organizmie. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. kaszę orkiszową pozyskiwaną z obłuszczonego ziarna orkiszu, kaszę jaglaną z ziaren prosa, kaszę gryczaną pozyskiwaną z łuskanych ziaren gryki, ryż czerwony i ryż brązowy. Oferowane przez nas produkty są całkowicie naturalne, zdrowe i nieprzetworzone. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu.

Brak produktów w tej kategorii