• -4,00 zł
  • Obecnie brak na stanie
  • słoik Mason Jar
Słoik Ball Mason Jar Jam 8 oz (227 ml)
  • Słoik Ball Mason Jar Jam 8 oz (227 ml)
  • Słoik Ball Mason Jar Jam 8 oz (227 ml)
 

Słoik Ball Mason Jar Jam 8 oz (227 ml)

13,50 zł
9,50 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 9,50 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 9,50 zł
Obecnie brak na stanie

Słoik ma nowoczesny styl i idealnie nadaje się do przechowywania przetworów. Doskonały na dżemy i konfitury! Na słoiku tłoczone motywy owocowe (wisieńki). Nakrętka jest dwuczęściowa, srebrna (z dekoracyjnym stylowym szlaczkiem) posiada uszczelkę, która pozwala utrzymać przetwory w świeżości. 

Specyfikacja:

Pojemność: 8 oz. (227 ml)

Słoiki Mason Jar 

Są docenione już przez blogerów kulinarnych, restauratorów, czy osoby zajmujące się organizowaniem przyjęć ze względu na swoje walory estetyczne jak i praktyczne.


W sieci możecie obejrzeć wiele filmów i blogów gdzie wynaleziono mnóstwo funkcji dla tego kultowego słoika. Od możliwości tworzenia w nich wielowarstwowych sałatek, czy koktajli, poprzez marynaty, sadzenie kwiatków, a także malowanie słoików, postarzanie, aż do tworzenia unikalnych artystycznych opakowań na naturalne kosmetyki...Sprawdźcie sami.


Słoiki mają swój unikalny dizajn, kopiowany przez mnóstwo firm. Ale Mason Jar oryginalne są tylko jedne.


Słoiki Jason Mar pochodzą z USA. Zostały wynalezione w 1858 roku przez Johna Landis Masona w Filadelfii. Różnią się od zwykłych słoików nakrętką, składających się z dwóch elementów: pokrywki i obręczy, dzięki którym słoik jest uszczelniony hermetycznie.

Nowy
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.