DON SZCZOTKO-LOKÓWKA (9045) met.M 32/50
  • DON SZCZOTKO-LOKÓWKA (9045) met.M 32/50
 

DON SZCZOTKO-LOKÓWKA (9045) met.M 32/50

17,71 zł
Brutto

Szczotko – lokówka do podkręcania włosów na gorąco. Wentylowany, aluminiowy cylinder podczas suszenia absorbuje ciepło, co przyspiesza modelowanie fryzury. Nylonowe igły są odporne na wysoką temperaturę i nie ulegają odkształceniu. Szczotka zapewnia długotrwały efekt pokręconych, gładkich i lśniących włosów.Wymiary: długość 24 cm, średnica 5/3,5 c...

Szczotko – lokówka do podkręcania włosów na gorąco. Wentylowany, aluminiowy cylinder podczas suszenia absorbuje ciepło, co przyspiesza modelowanie fryzury. Nylonowe igły są odporne na wysoką temperaturę i nie ulegają odkształceniu. Szczotka zapewnia długotrwały efekt pokręconych, gładkich i lśniących włosów.

Wymiary: długość 24 cm, średnica 5/3,5 cm.

Sposób użycia: Włosy umyj i delikatnie osusz suszarką do włosów. Podziel włosy na sekcje, przypnij klipsem na czubku głowy. Lekko wilgotne włosy nawijaj pasmo po paśmie na szczotkę i kieruj strumień ciepłego powietrza suszarki na każde pojedyncze zawijane na szczotkę pasmo. Zacznij nawijanie i osuszanie pasm od dołu (części potylicznej) i kieruj się stopniowo ku górze.

9603 29 30
1
szt
0.068
kg
Donegal
CN
Chiny
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.