Współpraca

Współpraca

Organic Village PL to idea stworzenia wirtualnej wioski organicznej, z dostępem do różnego rodzaju organicznych produktów spożywczych, kosmetyków naturalnych i ekologicznego designu.

Organic Village to dbałość o najwyższą jakość zarówno dostarczanych produktów, jak i obsługę klienta. Istotny jest dla nas każdy szczegół w procesie produkcji jak i współpracy. Na pierwszym miejscu stawiamy zasady Fair Trade.  

Zapraszamy do współpracy:

Rolników, kooperatywy, firmy i rzemieślników, producentów ekologicznego jedzenia, ubrań, designu, zabawek, etc. którzy chcą sprzedawać swoje produkty pod swoją marką na platformie Organic Village.

Aby rozpocząć współpracę należy przesłać kilka zdjęć własnych produktów, logo marki oraz krótki opis tych produktów na adres: [email protected]

Proponujemy współpracę na określonych zasadach:

  1.        Zgłoszenie
  2.        Negocjacje i ustalenia
  3.        Obsługa OV zamieszcza twoje towary w witrynie
  4.        Po zakupie twojego towaru przesyłamy należność na twoje konto
  5.        Przesyłasz zakupiony towar do klienta

Organic Village zapewnia promocję w mediach i marketing Twoich produktów, oraz zwiększa szansę sprzedaży poprzez obecność twoich produktów w sklepie o szerokim asortymencie, ciągle powiększanym. Wiemy jak trudno jest wypromować produkt. Nasz zespół specjalistów jest gotowy, aby zrobić to za Ciebie.