VACO ECO Lep na muchy - kartonik 1op.-4szt
  • VACO ECO Lep na muchy - kartonik 1op.-4szt
 

VACO ECO Lep na muchy - kartonik 1op.-4szt

12,84 zł
Brutto

Vaco Lep na muchy 1op - 4 sztukiTradycyjny lep na muchy w postaci papierowej taśmy lepnej, pokrytej niewysychającym klejem. Służy do monitorowania obecności much oraz innych owadów latających w budynkach mieszkalnych i gospodarczych, poprzez ich wyłapywanie. Nie emituje nieprzyjemnego zapachu. Nie zawiera insektycydów.Sposób użycia:1. Zdejmij pinezkę i umieść ją...

Vaco Lep na muchy 1op - 4 sztuki

Tradycyjny lep na muchy w postaci papierowej taśmy lepnej, pokrytej niewysychającym klejem. Służy do monitorowania obecności much oraz innych owadów latających w budynkach mieszkalnych i gospodarczych, poprzez ich wyłapywanie. Nie emituje nieprzyjemnego zapachu. Nie zawiera insektycydów.

Sposób użycia:
1. Zdejmij pinezkę i umieść ją w bezpiecznym miejscu do późniejszego wykorzystania.
2. Chwytając za czerwoną tasiemkę rozwiń lep okrężnym ruchem pozostawiając tubę na końcu lepu.
3. Przymocuj lep za pomocą pinezki i czerwonej tasiemki w miejscu gromadzenia się owadów, z dala od miejsc nasłonecznionych, wilgotnych oraz przeciągów.

Zalecenia: Produkt wrażliwy na światło, temperaturę i wilgotność powietrza. Przy braku skuteczności przez 2-3 dni od umieszczenia, lep umocować w innej lokalizacji (bliżej lub dalej od okna, itp.). Zużyte lepy traktować jako odpad komunalny. Jeśli pułapka zostanie całkowicie zaklejona przez owady, w celu ich zwalczenia zastosuj odpowiedni produkt biobójczy, np. Vaco Spray na muchy Max.

 

3808 91 90
1
szt
kg
PL
Polska
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.