Farmona Radical Trychologiczna Wcierka przyspieszająca wzrost włosów 100ml
  • Farmona Radical Trychologiczna Wcierka przyspieszająca wzrost włosów 100ml
 

Farmona Radical Trychologiczna Wcierka przyspieszająca wzrost włosów 100ml

29,21 zł
Brutto

RADICAL Trychologiczna wcierka przyspieszająca wzrost włosów 100mlTrychologia to nauka, która zajmuje się usuwaniem problemów związanych ze skórą głowy i włosami, a także szeroko rozumianą pielęgnacją, która ma na celu poprawę jakości skóry głowy oraz włosów.Wykorzystując wiedzę i wieloletnie doświadczenie stworzono nową, niezw...

RADICAL Trychologiczna wcierka przyspieszająca wzrost włosów 100ml

Trychologia to nauka, która zajmuje się usuwaniem problemów związanych ze skórą głowy i włosami, a także szeroko rozumianą pielęgnacją, która ma na celu poprawę jakości skóry głowy oraz włosów.

Wykorzystując wiedzę i wieloletnie doświadczenie stworzono nową, niezwykle skuteczną linię produktów trychologicznych, które pozwolą Ci odzyskać zdrowe i piękne włosy.

Trychologiczna wcierka przyspieszająca wzrost włosów stanowi idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju włosów osłabionych, rzadkich, cienkich i wolno rosnących, skłonnych do nadmiernego wypadania.
Trychologiczna formuła o potrójnym działaniu wzmacnia, dogłębnie odżywia i pielęgnuje Twoje włosy oraz skórę głowy. Dzięki regularnemu stosowaniu wyraźnie wzmacnia włosy i skutecznie hamuje ich nadmierne wypadanie oraz pobudza wzrost włosów.
Silnie skoncentrowana, wegańska receptura zawiera aż 98% składników pochodzenia naturalnego, jest łagodna dla skóry głowy oraz zapewnia skuteczne i precyzyjne działanie.

Składniki aktywne:

BIOTYNA - przeciwdziała przedwczesnemu wypadaniu włosów, przywraca im elastyczność oraz piękny, zdrowy wygląd.
ARGININA I KOFEINA - zapewniają bardziej intensywny i szybszy wzrost włosów.
EKSTRAKT ZE SKRZYPU I ŻEŃ-SZENIA - skutecznie hamuje wypadanie i przerzedzanie się włosów oraz sprawia, że stają się mocniejsze, wyraźnie grubsze i bardziej gęste.

Przy pomocy dozownika nanieś bezpośrednio na skórę głowy i wykonaj delikatny masaż. Nie spłukuj. Następnie wyszczotkuj włosy i ułóż fryzurę.
Unikaj kontaktu z oczami.

 

3305 90 00
100
ml
Radical
kg
Farmona
PL
Polska
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.