Hi Hybrid Lakier hybrydowy Zodiac nr 454 Emerald Taurus 5ml
  • Hi Hybrid Lakier hybrydowy Zodiac nr 454 Emerald Taurus 5ml
 

Hi Hybrid Lakier hybrydowy Zodiac nr 454 Emerald Taurus 5ml

30,44 zł
Brutto

#454 EMERALD TAURUSZdeterminowane, pracowite, cierpliwe, ale też uparte i krnąbrne. Z reguły spokojne, ale potrafią niekiedy wybuchnąć i zrobić niemałą awanturę. Wiecie już o jakim znaku mowa? Oczywiście o byku!Charakterystycznym dla nich kamieniem są szmaragdy, które mają pozytywny wpływ na ludzi. Uspokajają i pozwalają mniej się denerwować. Nic dziwnego, że stały s...

#454 EMERALD TAURUS

Zdeterminowane, pracowite, cierpliwe, ale też uparte i krnąbrne. Z reguły spokojne, ale potrafią niekiedy wybuchnąć i zrobić niemałą awanturę. Wiecie już o jakim znaku mowa? Oczywiście o byku!

Charakterystycznym dla nich kamieniem są szmaragdy, które mają pozytywny wpływ na ludzi. Uspokajają i pozwalają mniej się denerwować. Nic dziwnego, że stały się ich symbolem. Zodiakalne byki uparcie pragną spokoju, a wszelkie zmiany wprowadzają w ich życiu totalny chaos! Co więcej, byk po prostu lubi mieć pieniądze, bo gwarantują mu poczucie bezpieczeństwa i pozwalają korzystać z życia, więc mocno zwraca uwagę na kwestie materialne. Idealnie się składa, bo szmaragdy to szczególne kamienie, taka wersja na bogato! Ciekawostką jest, że cieszą one nie tylko oko, ale mają też właściwości prozdrowotne. Wiecie, że ich noszenie zaleca się między innymi przy walce z bezsennością?

Warto zatem jest je mieć przy sobie, na przykład w postaci pięknej zieleni z delikatną drobiną, na paznokciach! Poza tym, zieleń podbija obecnie wszystkie modowe wybiegi, więc to doskonała opcja, aby być na czasie! Bez nerwów, dokładnie tak, jak byk lubi najbardziej.
 

Produkt testowany dermatologicznie.
Wegańska formuła.

3304 30 00
5
ml
kg
PL
Polska
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.