DELIA COSMETICS Henna do brwi - kremowa 1.0 Czarny 15ml
  • DELIA COSMETICS Henna do brwi - kremowa 1.0 Czarny 15ml
 

DELIA COSMETICS Henna do brwi - kremowa 1.0 Czarny 15ml

18,77 zł
Brutto

Henna do brwi - kremowa 1.0 Czarny DELIA COSMETICS 15ml Henna w kremie pozwala na szybką i wygodną koloryzację brwi. Kremowa konsystencja i specjalny aplikator umożliwiają precyzyjne nakładanie preparatu. Farbowanie brwi z henną kremową to gwarancja oszczędności czasu i pieniędzy. - Jedno opakowanie wystarcza na około 15 aplikacji. - Jeśli wykonasz zabieg zgodnie z instrukcją, bę...

Henna do brwi - kremowa 1.0 Czarny DELIA COSMETICS 15ml

Henna w kremie pozwala na szybką i wygodną koloryzację brwi. Kremowa konsystencja i specjalny aplikator umożliwiają precyzyjne nakładanie preparatu. Farbowanie brwi z henną kremową to gwarancja oszczędności czasu i pieniędzy.

- Jedno opakowanie wystarcza na około 15 aplikacji.
- Jeśli wykonasz zabieg zgodnie z instrukcją, będziesz cieszyć się kolorem nawet do 2 tygodni.
- Zawarty w kremie koloryzującym olej arganowy, zadziała pielęgnacyjnie na Twoje brwi.

Blondynko - wybierz grafit lub kolor o ton lub 2 ciemniejszy od koloru włosów u nasady.Brunetko - sięgnij po ciemny brąz lub kolor o ton jaśniejszy od koloru włosów u nasady.Przy włosach czarnych i ciemnej karnacji, wybierz czarny lub o ton jaśniejszy od koloru włosów u nasady.

Sposób użycia: Połączyć  ok. 1 cm kremu z tubki  koloryzującego z tubki z 10-12 kroplami aktywatora z buteleczki. Mieszać do uzyskania gładkiej, jednorodnej konsystencji. Nałożyć tłusty krem wokół oczu, w celu zabezpieczania skóry przed zafarbowaniem. Za pomocą aplikatora nałożyć preparat na brwi lub rzęsy. Po upływie 5-10 min zmyć hennę za pomocą mleczka do demakijażu, a następnie wodą. Po zakończeniu zabiegu wyregulować brwi.

Środki ostrożności:
Tylko do użytku profesjonalnego. Ostrożnie! Środek silnie działający. Przeprowadzić test na alergię skórną 48 godzin przed każdym użyciem produktu. Proszę przeczytać instrukcje i przestrzegać ich. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 16 roku życia.
Tymczasowe tatuaże na bazie czarnej henny mogą zwiększyć ryzyko wystąpienia alergii. Nie farbować rzęs, jeśli: –  na twarzy występuje wysypka lub skóra głowy jest wrażliwa, podrażniona i uszkodzona,
–  kiedykolwiek wystąpiła reakcja na farbowanie włosów lub rzęs,
–  w przeszłości wystąpiła reakcja na tymczasowy tatuaż na bazie czarnej henny.
Zawiera fenylenodiaminy, rezorcynę, nadtlenek wodoru. Stosować rękawice ochronne. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać je wodą. Chronić przed dziećmi.

Składniki - kolor czarny 1.0:
Krem koloryzujący: Sulfate, Aminomethyl Propanol, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Dibutyl Adipate, Coco-Glucoside,CI 77266 (nano), Stearic Acid, Palmitic Acid, Panthenol, Argania Spinosa Kernel Oil, Methylparaben,Propylparaben, DMDM Hydantoin, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Sodium Erythorbate, 2,4-Diaminophenoxyethanol HCl, N,N-Bis(2-Hydroxyethyl)-p-Phenylenediamine Sulfate, BHT.Aktywator: Aqua, Hydrogen Peroxide, Disodium EDTA,Phosphoric Acid.

3304 20 00
1
szt
Henna
0.05
kg
Delia
PL
Polska
Nowy
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.