• Obecnie brak na stanie
SEMILAC Top No Wipe Real Color Top do lakierów hybrydowych 11 ml
  • SEMILAC Top No Wipe Real Color Top do lakierów hybrydowych 11 ml
 

SEMILAC Top No Wipe Real Color Top do lakierów hybrydowych 11 ml

44,31 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

Semilac Top No Wipe Real Color – nowy top bez warstwy dyspersyjnej, który idealnie utrwala manicure hybrydowy i żelowy. Top jest neutralny dla kolorów – nie zmienia barwy lakierów hybrydowych oraz żeli, otaczając paznokcie pięknym i długotrwałym połyskiem. Produkt nie wymaga przemywania Cleanerem i charakteryzuje się nieco rzadszą konsystencją od Semilac Top No Wipe, przez co j...

Semilac Top No Wipe Real Color – nowy top bez warstwy dyspersyjnej, który idealnie utrwala manicure hybrydowy i żelowy. Top jest neutralny dla kolorów – nie zmienia barwy lakierów hybrydowych oraz żeli, otaczając paznokcie pięknym i długotrwałym połyskiem. Produkt nie wymaga przemywania Cleanerem i charakteryzuje się nieco rzadszą konsystencją od Semilac Top No Wipe, przez co jest bardziej wydajny.

Dzięki braku warstwy dyspersyjnej na Top No Wipe Real Color możesz od razu aplikować pyłki Semiflash Mirror Metallic oraz Semiflash Chameleon.

Nie zmienia odcinania lakieru – koniec z niebieską poświatą na ulubionych kolorach!

Wyjątkowa trwałość i połysk.

Przed każdym użyciem dokładnie wymieszaj produkt.

Sposób użycia:

Semilac Top No Wipe Real Color aplikujemy na odpowiednio utwardzoną warstwę dowolnego koloru lakieru hybrydowego Semilac lub żelu UV. Staramy się aplikować cienką warstwę produktu, którą zawsze utwardzamy w lampie LED lub UV. Semilac Top No Wipe Real Color nie posiada warstwy dyspersyjnej więc nie wymaga przemywania Cleanerem.

3304 30 00
11
ml
kg
PL
Polska
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.