REVERS Puder rozświetlający STROBE & GLOW HIGHLIGHTER  05 Magic 8 g
  • REVERS Puder rozświetlający STROBE & GLOW HIGHLIGHTER  05 Magic 8 g
 

REVERS Puder rozświetlający STROBE & GLOW HIGHLIGHTER 05 Magic 8 g

13,66 zł
Brutto

Puder rozświetlający STROBE & GLOW HIGHLIGHTER Strobe & Glow, to sposób na rozświetloną cerę każdego dnia, przez co sprawia, że wygląda ona na świeżą, wypoczętą i zrelaksowaną idealnie wpisując się obowiązujące trendy makijażowe. Absolutny must-have w kosmetyczce każdej wymagającej kobiety, która pragnie zabłysnąć! Puder nie pozostawia smug, an...

Puder rozświetlający STROBE & GLOW HIGHLIGHTER 

Strobe & Glow, to sposób na rozświetloną cerę każdego dnia, przez co sprawia, że wygląda ona na świeżą, wypoczętą i zrelaksowaną idealnie wpisując się obowiązujące trendy makijażowe. Absolutny must-have w kosmetyczce każdej wymagającej kobiety, która pragnie zabłysnąć! Puder nie pozostawia smug, ani przebarwień, idealnie łączy się z cerą. Nie zmienia koloru podkładu.

Stosowanie: Przy pomocy pędzla rozprowadź kosmetyk w miejscach, które chcesz rozświetlić (kości policzkowe, kąciki oczu, łuk brwiowy, nos, łuk kupidyna), a następnie rozetrzyj go, aby uzyskać naturalny efekt. Możesz stopniować intensywność błysku, nakładając kolejne warstwy kosmetyku.

3304 91 00
8
g
kg
PL
Polska
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.