Garnier Skin Naturals Złuszczający Płyn micelarny 3w1 400ml
  • Garnier Skin Naturals Złuszczający Płyn micelarny 3w1 400ml
 

Garnier Skin Naturals Złuszczający Płyn micelarny 3w1 400ml

24,09 zł
Brutto

Jeśli szukasz szybkiego i przyjemnego sposobu na oczyszczanie, demakijaż i wyjątkowo gładką skórę wypróbuj Złuszczający Płyn Micelarny 3w1 od Garnier. Jednym gestem oczyszcza i zmywa makijaż bez pozostałości*, jednocześnie delikatnie złuszczając skóry i wyrównując jej koloryt. Formuła wzbogacona jest w: • Micele - niewidoczne składniki oczyszczające, które niczym mag...

Jeśli szukasz szybkiego i przyjemnego sposobu na oczyszczanie, demakijaż i wyjątkowo gładką skórę wypróbuj Złuszczający Płyn Micelarny 3w1 od Garnier. Jednym gestem oczyszcza i zmywa makijaż bez pozostałości*, jednocześnie delikatnie złuszczając skóry i wyrównując jej koloryt.


Formuła wzbogacona jest w:


• Micele - niewidoczne składniki oczyszczające, które niczym magnes przyciągają makijaż i zanieczyszczenia, aby skutecznie oczyszczać bez potrzeby pocierania.


• 1% Kwasu PHA + Kwas Glikolowy + Enzym z Papai - składniki znane ze swoich złuszczających właściwości poprawiają wygląd skóry, wyrównując jej powierzchnię i wspomagając odnowę górnych warstw naskórka.


Sposób użycia:


Nałóż na twarz, oczy i usta za pomocą jednorazowego lub wielorazowego wacika bez pocierania. Produkt może być stosowany codziennie. Nie wymaga spłukiwania. Po nałożeniu płynu rano unikaj ekspozycji na słońce i zabezpiecz skórę SPF minimum 30. W przypadku wystąpienia podrażnień odstaw produkt na pewien czas. Jeśli podrażnienia utrzymują się, całkowicie zrezygnuj z jego stosowania.

3401 30 00
400
ml
kg
PL
Polska
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.