Constance Carroll Lakier do paznokci z winylem nr 156 Dahlia 10ml
  • Constance Carroll Lakier do paznokci z winylem nr 156 Dahlia 10ml
 

Constance Carroll Lakier do paznokci z winylem nr 156 Dahlia 10ml

8,15 zł
Brutto

Zadbane dłonie to ważny atrybut kobiecości, a dobry lakier to podstawa udanego manicuru. Lakier winylowy to rewolucja w nowoczesnej stylizacji. Nie wymaga użycia bazy, przez co do minimum skraca czas potrzebny na wykonanie stylizacji. Co więcej, lakier do paznokci z winylem pozostawia długotrwały efekt połysku. Każdy lakier posiada innowacyjny pędzelek 4D BIG SUPER BRUSH o podwójnej ...

Zadbane dłonie to ważny atrybut kobiecości, a dobry lakier to podstawa udanego manicuru.

Lakier winylowy to rewolucja w nowoczesnej stylizacji. Nie wymaga użycia bazy, przez co do minimum skraca czas potrzebny na wykonanie stylizacji. Co więcej, lakier do paznokci z winylem pozostawia długotrwały efekt połysku.

Każdy lakier posiada innowacyjny pędzelek 4D BIG SUPER BRUSH o podwójnej ilości włosia formowanego. Ułatwia on rozprowadzenie lakieru na płytce już za pierwszym pociągnięciem, istotnie skracając czas aplikacji. Dzięki szlifowaniu włosia do 4,5 mm, lakier zapobiega tworzeniu się bruzd. Vinyl Gel Pro Salon zapewnia idealne krycie i piękny, długotrwały połysk, a prosto docięty pędzelek ułatwia malowanie wokół skórek.

3304 30 00
10
ml
CC Nail Polish
kg
Constance Carroll
GB
Wielka Brytania
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.