Vitex, Płyn do płukania jamy ustnej „Remineralizacja szkliwa zębów”, 285 ml
  • Vitex, Płyn do płukania jamy ustnej „Remineralizacja szkliwa zębów”, 285 ml
 

Vitex, Płyn do płukania jamy ustnej „Remineralizacja szkliwa zębów”, 285 ml Termin ważności maj 2024

9,99 zł
Brutto

Płyn do płukania jamy ustnej w przypadku nadwrażliwości zębów „Remineralizacja szkliwa zębów”, 285 ml

Płyn do płukania jamy ustnej zmniejsza wrażliwość zębów.

Wnikając w trudno dostępne miejsca jamy ustnej, płukanka znacznie poprawia jakość higieny jamy ustnej, a specjalny kompleks składników aktywnych znacznie zmniejsza nadwrażliwość zębów, zapewnia zapobieganie próchnicy i krwawieniu dziąseł, a także zapewnia świeżość oddechu przez długi czas.

Składniki aktywne :

Azotan potasu szybko i przez długi czas zmniejsza wrażliwość zębów.

Aktywny fluor wzmacnia szkliwo, chroni przed próchnicą i kamieniem nazębnym, ma działanie przeciwdrobnoustrojowe.

Sposób użycia:

po umyciu zębów płucz usta płynem przez 5 do 10 sekund. Zaleca się stosowanie po każdym posiłku. Nie połykać. Tylko dla dorosłych.

Co zawiera?

Skład: woda, sorbitol, azotan potasu, gliceryna, PEG-40 uwodorniony olej rycynowy, aromat, fluorek sodu, fenoksyetanol, metyloparaben, etyloparaben, propyloparaben, pantenol, sacharynian sodu, 2-Bromo-2-nitropropano-1,3-diol, alkohol benzylowy, eugenol, limonen.

O producencie:

Belita & Vitex to białorusko-włoski koncern kosmetyczny, największy i pierwszy prywatny koncern na Białorusi. Istnieje od 1988 roku. Od niego rozpoczął się rozwój i ekspansja branży kosmetycznej na Białorusi w latach 90-tych. Belita posiada własne centrum naukowe, gdzie opracowywane są innowacyjne receptury. Często wprowadza nowe linie produktów, posiadając bardzo szeroki asortyment. Kosmetyki Belita & Vitex są słyną z dobrej jakości. Jest to znana i lubiana marka w Rosji, Niemczech, w Czechach i na Łotwie i Litwie, w Ameryce i Kanadzie i Japonii. W Polsce jeszcze rzadko spotykana. Poznaj ją!

Nowy
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.