Jordan Ultralite Szczoteczka do zębów Sensitive - ultra soft 1szt - mix kolorów
  • Jordan Ultralite Szczoteczka do zębów Sensitive - ultra soft 1szt - mix kolorów
 

Jordan Ultralite Szczoteczka do zębów Sensitive - ultra soft 1szt - mix kolorów

13,03 zł
Brutto

Ultralite - Szczoteczka do zębów bardzo wrażliwych dla dorosłychJordan Ultralite to pierwsza tego typu szczoteczka do zębów. Czerpiąc inspirację z aktywnego skandynawskiego stylu życia, zaprojektowano zaawansowaną i lekką szczoteczkę do zębów, łącząc to, co najlepsze w skandynawskim myśleniu projektowym.Przy wadze zaledwie 8.7 gramów i skomplikowanym s...

Ultralite - Szczoteczka do zębów bardzo wrażliwych dla dorosłych

Jordan Ultralite to pierwsza tego typu szczoteczka do zębów. Czerpiąc inspirację z aktywnego skandynawskiego stylu życia, zaprojektowano zaawansowaną i lekką szczoteczkę do zębów, łącząc to, co najlepsze w skandynawskim myśleniu projektowym.
Przy wadze zaledwie 8.7 gramów i skomplikowanym sześciokątnym wzorze zużyto nawet o 50% mniej plastiku*, zachowując jednocześnie wysokiej jakości rękojeść z jednego materiału.
Aby zapewnić wydajną szczoteczkę o maksymalnym zasięgu, technologia włosia zapewnia łatwy dostęp do zębów trzonowych, skuteczne usuwanie płytki nazębnej i ogólną doskonałą skuteczność czyszczenia,a jednocześnie jest delikatne dla zębów i dziąseł.

*Do 50% mniej plastiku w porównaniu ze standardową szczoteczką do zębów.

Cechy:
-ultra miękkie włosie
-lekka- tylko 8.7 gram
-delikatna dla bardzo wrażliwych zębów i dziąseł
-do 50% mniej plastiku

Kolory wysyłane są losowo - w zależności od dostępności

9603 21 00
NO
Norwegia
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.