WELLBEE Szczoteczka do zębów dla dorosłych o średniej twardości (folia 7 ) - mix kolorów 1szt
  • WELLBEE Szczoteczka do zębów dla dorosłych o średniej twardości (folia 7 ) - mix kolorów 1szt
 

WELLBEE Szczoteczka do zębów dla dorosłych o średniej twardości (folia 7 ) - mix kolorów 1szt

7,48 zł
Brutto

Wellbee to marka proponująca Klientom świeże spojrzenie na mycie zębów. Marka zadbała o potrzeby całej rodziny, tworząc wygodne w użytkowaniu szczoteczki do zębów dla dorosłych – w tym wersję składaną, świetnie sprawdzającą się w podróży, jak i dzieci – kolorowe wersje produktu zamienią mycie zębów w wyczekiwaną przygodę. SZCZOTECZK...

Wellbee to marka proponująca Klientom świeże spojrzenie na mycie zębów. Marka zadbała o potrzeby całej rodziny, tworząc wygodne w użytkowaniu szczoteczki do zębów dla dorosłych – w tym wersję składaną, świetnie sprawdzającą się w podróży, jak i dzieci – kolorowe wersje produktu zamienią mycie zębów w wyczekiwaną przygodę.

SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW DLA DOROSŁYCH O ŚREDNIEJ TWARDOŚCI wellbee
Poręczne szczoteczki do zębów sprawdzające się w każdej sytuacji. Odpowiednio wyprofilowana główka połączona z nylonowym, polerowanym włosiem pozwala skutecznie zadbać o skuteczną higienę jamy ustnej każdego dnia. Prawidłowe ułożenie włosia i stopień jego zagęszczenia umożliwiają swobodne dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc, dokładnie czyszcząc powierzchnię zębów oraz przestrzenie pomiędzy nimi, pomagając w usunięciu płytki nazębnej.

rodzaj włosia: polerowane, nylonowe włosie
grubość włosia: 0,18 milimetra
rodzaj opakowania: miękkie opakowanie PCV o grubości 0,25 mm

9603 21 00
1
szt
kg
CN
Chiny
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.