• Obecnie brak na stanie
Bambino Rodzina Żel pod prysznic hiperdelikatny o zapachu mirabelki - zapas 900ml
  • Bambino Rodzina Żel pod prysznic hiperdelikatny o zapachu mirabelki - zapas 900ml
 

Bambino Rodzina Żel pod prysznic hiperdelikatny o zapachu mirabelki - zapas 900ml

29,99 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

Seria BAMBINO RODZINA powstała z myślą o wszystkich członkach rodziny: rodzicach i dzieciach. Delikatny skład, duże opakowania, wygodne pompki – to wszystko ułatwi i uprzyjemni codzienne kąpiele. W każdym produkcie z linii BAMBINO RODZINA znajduje się kropla czułości – legendarnej oliwki Bambino. Bo czułość w rodzinie to podstawa.Kosmetyki z linii Bambino Rodzina są ...

Seria BAMBINO RODZINA powstała z myślą o wszystkich członkach rodziny: rodzicach i dzieciach. Delikatny skład, duże opakowania, wygodne pompki – to wszystko ułatwi i uprzyjemni codzienne kąpiele. W każdym produkcie z linii BAMBINO RODZINA znajduje się kropla czułości – legendarnej oliwki Bambino. Bo czułość w rodzinie to podstawa.

Kosmetyki z linii Bambino Rodzina są hiperdelikatne, co oznacza, że zadbają nawet o najbardziej wrażliwą skórę. Wszystkie produkty zawierają naturalny olejek i pantenol. Ich łagodne działanie zostało potwierdzone dermatologicznie.

Kosmetyki BAMBINO RODZINA zostały poddane szczegółowym badaniom dermatologicznym i okulistycznym.

Hiperdelikatny żel do codziennego stosowania skutecznie oczyszcza skórę i chroni ją przed wysuszeniem.Pozostawia uczucie świeżości oraz subtelny zapach mirabelki.

Opakowanie uzupełniające 900ml to o 80% mniej plastiku zanieczyszczającego naszą planetę.

 

 

3401 30 00
900
ml
kg
DE
Niemcy
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.