• Obecnie brak na stanie
VACO ECO Płyn do elektro na komary,meszki i muszki 2w1 (Citronella) - wkład 45ml
  • VACO ECO Płyn do elektro na komary,meszki i muszki 2w1 (Citronella) - wkład 45ml
 

VACO ECO Płyn do elektro na komary,meszki i muszki 2w1 (Citronella) - wkład 45ml

20,19 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

VACO ECO Wkład - Płyn na komary, meszki i muszki (Citronella, 60 nocy) - 45 ml Płyn wymienny do elektrofumigatora Citronella przeznaczony do odstraszania owadów takich jak komary, meszki, muszki. Wydziela przyjemny, cytrusowy zapach, który skutecznie zniechęca owady do przebywania w pomieszczeniach, jednocześnie nadając wnętrzom świeży aromat. Przeznaczony do stosowa...

VACO ECO Wkład - Płyn na komary, meszki i muszki (Citronella, 60 nocy) - 45 ml

 

Płyn wymienny do elektrofumigatora Citronella przeznaczony do odstraszania owadów takich jak komary, meszki, muszki. Wydziela przyjemny, cytrusowy zapach, który skutecznie zniechęca owady do przebywania w pomieszczeniach, jednocześnie nadając wnętrzom świeży aromat. Przeznaczony do stosowania wewnątrz pomieszczeń.

Cechy:
-skutecznie odstrasza owady i zniechęca je do przebywania w pomieszczeniach,
-działa na różne rodzaje owadów,
-wydziela przyjemny zapach,
-łatwy w zastosowaniu,
-działa nawet do 60 nocy.

Produkt podłączony do prądu zapewnia skuteczność przez dłuższy czas (w dzień jak i przez całą noc 8h). Po wyczerpaniu płynu należy go wymienić, po uprzednim wyłączeniu urządzenia. Elektrofumigator po każdorazowym użyciu należy wypiąć z kontaktu. Po odłączeniu od prądu należy ponownie nałożyć nakrętkę na buteleczkę. Używać w pomieszczeniu 8-15m² przy otwartych oknach. Po zastosowaniu przewietrzyć pomieszczenie.


Sposób użycia:
wyjąć płyn, i wkręcić płyn wymienny do elektrofumigatora.

Wkład musi być ustawiony w pozycji pionowej. Włączyć do gniazdka sieci 230V. Umieszczony w gniazdku powoduje odparowanie płynu VACO z substancją aktywną.

Ważne!
Zawsze używać i przechowywać urządzenie i płyn wymienny VACO w pozycji pionowej. Nie zasłaniać elektrofumigatora podczas jego użytkowania. Nie stosować w pomieszczeniach, gdzie przebywają osoby wrażliwe (dzieci, kobiety w ciąży, alergicy, osoby chore). W przypadku narażenia drogą oddechową zapewnić dostęp świeżego powietrza.

Skład:
Substancja czynna geraniol zaw. 0,31g/100g.

3808 91 90
45
ml
kg
PL
Polska
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.