VACO ECO Pułapka na muchy okienna (narożna) 1op.-2szt
  • VACO ECO Pułapka na muchy okienna (narożna) 1op.-2szt
 

VACO ECO Pułapka na muchy okienna (narożna) 1op.-2szt

17,73 zł
Brutto

VACO ECO Pułapka na muchy (okienna narożna) 2 szt.ECO pułapka na muchy jest całkowicie bezpieczna dla otoczenia człowieka. Nie posiada w swoim składzie żadnych substancji, toksycznych dzięki czemu można ją stosować w otoczeniu domowym. Wszędzie tam, gdzie występują muchy i inne owady latające. Szczególne w kuchni lub pokoju dziecięcym szkodniki mogą przyczynić się do p...

VACO ECO Pułapka na muchy (okienna narożna) 2 szt.

ECO pułapka na muchy jest całkowicie bezpieczna dla otoczenia człowieka. Nie posiada w swoim składzie żadnych substancji, toksycznych dzięki czemu można ją stosować w otoczeniu domowym. Wszędzie tam, gdzie występują muchy i inne owady latające. Szczególne w kuchni lub pokoju dziecięcym szkodniki mogą przyczynić się do przenoszenia zagrożeń mikrobiologicznych. Wykonana z papieru. Bezpieczna dla dzieci, zwierząt domowych i środowiska. Dzięki niewielkim rozmiarom i sposobowi montażu, pułapka jest niemalże niewidoczna i pełni swoją funkcję w estetyczny i dyskretny sposób.

Szczególnie tam, polecamy stosowanie ekologicznej pułapki, która w sposób bezpieczny i estetyczny rozwiązuje problem. Pułapka służy do monitorowania obecności owadów poprzez ich odławianie.

Cechy:
-produkt ekologiczny, wykonany z papieru,
-nie zawiera substancji biobójczych ani toksycznych,
-zapewnia estetyczne rozwiązanie problemu owadów latających,
-bezpieczna dla dzieci i zwierząt domowych,
-dyskretna.

Zwalcza: muchy i inne owady latające.

Czas działania: do 6 miesięcy lub zapełnienia.

 

3808 91 90
1
szt
kg
PL
Polska
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.