• Obecnie brak na stanie
VACO MAX Płyn do elektro Stop Komarom (60 nocy) - bez zapachu 45ml
  • VACO MAX Płyn do elektro Stop Komarom (60 nocy) - bez zapachu 45ml
 

VACO MAX Płyn do elektro Stop Komarom (60 nocy) - bez zapachu 45ml

30,88 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

Vaco Płyn do elektro 45 mlVaco płyn owadobójczy do elektrofumigatora przeciw komarom.Produkt do zwalczania komarów w pomieszczeniach. Wielogodzinna ochrona przed komarami oraz innymi owadami latającymi. Bezpieczny sen do 60 nocy, bez zapachu.Sposób użycia: wyjąć płyn Vaco, odkręcić kapsel zabezpieczający i wkręcić płyn wymienny do elektrofumigatora. Pojemnik mu...

Vaco Płyn do elektro 45 ml

Vaco płyn owadobójczy do elektrofumigatora przeciw komarom.

Produkt do zwalczania komarów w pomieszczeniach. Wielogodzinna ochrona przed komarami oraz innymi owadami latającymi. Bezpieczny sen do 60 nocy, bez zapachu.

Sposób użycia: wyjąć płyn Vaco, odkręcić kapsel zabezpieczający i wkręcić płyn wymienny do elektrofumigatora. Pojemnik musi być ustawiony w pozycji pionowej. Włączyć do gniazdka sieci 230 V. Umieszczony w gniazdku powoduje odparowanie płynu Vaco z substancją aktywną, zabezpieczając pomieszczenie przed owadami przez całą noc. Po wyczerpaniu płynu należy go wymienić, po uprzednim wyłączeniu urządzenia. Elektrofumigator po każdorazowym użyciu wypiąć z kontaktu. Środek zaczyna działać po 20 minutach od momentu podłączenia do prądu. Pełen efekt bójczy następuje po 90 minutach. Po odłączeniu od prądu należy ponownie zabezpieczyć buteleczkę z substancją owadobójczą. Używać w pomieszczeniu 8-15 m2. Elektrofumigator może być podłączony do prądu przez dłuższy czas tylko przy otwartym oknie w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Nie bliżej niż 0,5 m od firan lub innych materiałów łatwopalnych.

 

3808 91 10
45
ml
kg
PL
Polska
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.