• Obecnie brak na stanie
VACO KIDS Spray na komary i kleszcze 2w1 100ml
  • VACO KIDS Spray na komary i kleszcze 2w1 100ml
 

VACO KIDS Spray na komary i kleszcze 2w1 100ml

27,12 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

Vaco Spray na komary kleszcze 2 w 1 100 mlVaco Spray na komary, kleszcze i meszki (Green)Aerozol przeznaczony do odstraszania komarów, meszek, kleszczy. Do stosowania bezpośrednio na skórę Okres działania odstraszającego: 5 godzin od zastosowania produktu.Sposób użycia: Spryskiwać równomiernie narażone na ukąszenia nieosłonięte części ciała z odległośc...

Vaco Spray na komary kleszcze 2 w 1 100 ml

Vaco Spray na komary, kleszcze i meszki (Green)
Aerozol przeznaczony do odstraszania komarów, meszek, kleszczy. Do stosowania bezpośrednio na skórę Okres działania odstraszającego: 5 godzin od zastosowania produktu.

Sposób użycia: Spryskiwać równomiernie narażone na ukąszenia nieosłonięte części ciała z odległości ok. 15-20 cm. W przypadku aplikacji na twarz i szyję preparat nanosić pośrednio - spryskać dłoń, a następnie delikatnie rozmasować unikając okolic oczu i ust. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę i błony śluzowe. Nie wdychać par produktu. Po zakończeniu aplikacji dokładnie umyć ręce. Nie stosować produktu na dłonie dzieci z uwagi na fakt, iż może nastąpić kontakt produktu z ustami dziecka. Aplikacja na odzież: 2 razy dziennie - dzieci od 3 roku życia.

 

3808 91 90
100
ml
kg
PL
Polska
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.