VACO MAX Spray na muchy - Stop Muchom 300 ml
  • VACO MAX Spray na muchy - Stop Muchom 300 ml
 

VACO MAX Spray na muchy - Stop Muchom 300 ml

22,43 zł
Brutto

Vaco Max Spray na muchy 300 mlEkopan spray na muchy - MuchocydAerozol, produkt do zwalczania owadów latających, np. much w pomieszczeniach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Produkt przeznaczony do powszechnego stosowania.Sposób użycia: Przed dokonaniem zabiegu zamknąć drzwi i okna. Usunąć z pomieszczeń produkty i naczynia spożywcze, wyprowadzić zwierzęta domow...

Vaco Max Spray na muchy 300 ml

Ekopan spray na muchy - Muchocyd
Aerozol, produkt do zwalczania owadów latających, np. much w pomieszczeniach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Produkt przeznaczony do powszechnego stosowania.

Sposób użycia: Przed dokonaniem zabiegu zamknąć drzwi i okna. Usunąć z pomieszczeń produkty i naczynia spożywcze, wyprowadzić zwierzęta domowe, zabezpieczyć akwaria. Wstrząsnąć przed użyciem i nacisnąć głowicę zaworka. Zamgławienie przeprowadzić rozpoczynając od najdalszej części pomieszczenia cofając się w kierunku wyjścia ze szczególnym uwzględnieniem wnęk.
Czas zamgławiania pomieszczenia o kubaturze 50 m3 powinien wynosić ok. 10s. Efekt owadobójczy uzyskuje się po 10 minutach. Po wykonanym zabiegu pomieszczenie pozostawić zamknięte przez ok. 1-2 godz., a następnie wywietrzyć prze ok. 1 godz. Umyć twarz i ręce wodą z mydłem. Nie przedłużać kontaktu z produktem, gdyż drażni oczy, skórę i błony śluzowe.

3808 91 10
PL
Polska
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.