• Obecnie brak na stanie
VACO MAX Proszek na mrówki - Stop Mrówkom 250 g
  • VACO MAX Proszek na mrówki - Stop Mrówkom 250 g
 

VACO MAX Proszek na mrówki - Stop Mrówkom 250 g

34,64 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

Vaco Max Proszek na mrówki 250 gVaco Proszek na mrówkiPreparat owadobójczy w postaci proszku przeznaczony do zwalczania mrówek. Preparat zwalcza mrówki wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń (domy, pomieszczenia piwnicze, krawędzie ścian, altany, chodniki, balkony, podjazdy, betonowe ścieżki itd.). Preparat gotowy do użycia.Sposób użycia: Rozsypywa...

Vaco Max Proszek na mrówki 250 g

Vaco Proszek na mrówki
Preparat owadobójczy w postaci proszku przeznaczony do zwalczania mrówek. Preparat zwalcza mrówki wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń (domy, pomieszczenia piwnicze, krawędzie ścian, altany, chodniki, balkony, podjazdy, betonowe ścieżki itd.). Preparat gotowy do użycia.

Sposób użycia: Rozsypywać równomiernie widoczną warstwę na powierzchni gniazda i na ścieżkach, którymi wędrują owady. Wewnątrz pomieszczeń wsypać niewielką ilość preparatu na tacki i rozstawić w miejscach gromadzenia się mrówek oraz na ścieżkach ich przebiegu. Należy powtórzyć aplikację po każdym usunięciu produktu z miejsca zastosowania.

Dawkowanie: 10 g preparatu na 1m² powierzchni, na której bytują mrówki lub na 1 gniazdo mrówek. W przypadku zawilgocenia wyłożyć świeżą porcję preparatu.

3808 91 10
250
g
kg
PL
Polska
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.