• Obecnie brak na stanie
VACO MAX Spray - Strażak na osy i szerszenie 400ml
  • VACO MAX Spray - Strażak na osy i szerszenie 400ml
 

VACO MAX Spray - Strażak na osy i szerszenie 400ml

31,49 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

Strażak na osy i szerszenie to najlepszy środek aby pozbyć się ich siedlisk, które założyły w granicach naszego domostwa i usuwać pojedyncze owady, którym udało się dostać do naszego domu.Preparat w formie sprayu gotowy do użycia. Trującą substancję aplikuje się w miejscach, w których przebywają owady, a także bezpośrednio do ich gniazd. Możemy spryskać...

Strażak na osy i szerszenie to najlepszy środek aby pozbyć się ich siedlisk, które założyły w granicach naszego domostwa i usuwać pojedyncze owady, którym udało się dostać do naszego domu.

Preparat w formie sprayu gotowy do użycia. Trującą substancję aplikuje się w miejscach, w których przebywają owady, a także bezpośrednio do ich gniazd. Możemy spryskać nią także powierzchnie, na których owady często siadają, a także wszelkie znajdujące się w pobliżu szczeliny i pęknięcia. Warto spryskać także futryny drzwi i ramy okien.
Strażak na osy i szerszenie nadaje się do zastosowania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków, daje także możliwość aplikowania z odległości kilku metrów. Jest to ważne szczególnie w przypadku, gdy chcemy zniszczyć gniazdo.
Środek prowadzi do śmierci owadów, które wchodzą z nim w kontakt. Produkt zaczyna działać po ok. 5 minutach, skuteczność utrzymuje się do 24h od zastosowania.

Sposób użycia:
Produkt należy wstrząsnąć przed użyciem.
Nie rozpylać w kierunku ludzi, zwierząt domowych, żywności, urządzeń służących do przygotowania żywności.
Trzymać dyszę w pozycji pionowej
Rozpylać w stronę gniazd os i szerszeni z odległości 3-4 metrów.
Przeciw osom rozpylać przez 5 sekund.
Przeciw szerszeniom rozpylać przez 10 sekund.

Substancje czynne:
permetryna: 0,5 g/100 g
tetrametryna: 0,2 g/100 g
butotlenek piperonylu: 1,2 g/100 g

3808 91 10
400
ml
kg
PL
Polska
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.