Halier, Oiltense, Olejek do włosów Oiltense z formułą Multi-Oil, 9ml  Termin ważności sierpień 2024
  • Halier, Oiltense, Olejek do włosów Oiltense z formułą Multi-Oil, 9ml  Termin ważności sierpień 2024
 

Halier, Oiltense, Olejek do włosów Oiltense z formułą Multi-Oil, 9ml Termin ważności sierpień 2024

23,99 zł
Brutto

OLEJOWANIE WŁOSÓW Z OILTENSE – EFEKTYWNIE I SZYBKO
Włosy są przesuszone, łamliwe i matowe? A może wręcz przeciwnie – często się przetłuszczają? Olejowanie włosów to doskonała metoda pielęgnacji, która pomaga uporać się z najróżniejszymi problemami. Zabieg warto regularnie wykonywać jako uzupełnienie codziennych rytuałów. Olejowanie włosów jest szczególnie skuteczne, gdy stosuje się wysokowartościowe, naturalne oleje roślinne. Oiltense to kompozycja aż 10 najskuteczniejszych składników.

    • intensywnie pielęgnujący
    • przynoszący szybkie efekty
    • uniwersalny

Dlaczego warto olejować włosy Oiltense?
Regularne olejowanie włosów to niezawodny sposób na odbudowę pasm. W ten sposób zmniejsza się ich skłonność do puszenia, plątania, łamania, wysychania i rozdwajania. Kompleks 10 olejów zawartych w kosmetyku Oiltense działa szczególnie skutecznie. Starannie dobrane składniki tworzą uniwersalną kompozycję, która sprawdzi się jako kosmetyk zabezpieczający do włosów normalnych, ze skłonnością do przetłuszczania się, kręconych, niskoporowatych i średnioporowatych.

Olejek do włosów Oiltense nawilża pasma, odżywia je i regeneruje. Kosmetyk dodaje im blasku, wygładza i pomaga poprawić kondycję kosmyków. Jednocześnie nie obciąża i nie skleja kosmyków. Pozostawia włosy uniesienie u nasady i wyraźnie odżywione. Ma przyjemny zapach, który długo się utrzymuje. Jak olejować włosy? Wystarczy delikatnie wmasować i pozostawić na min. 30 minut. Następnie olejek należy dokładnie zmyć letnią wodą, używając w tym celu wybranego szamponu marki Halier.

    • 10 wysokowartościowych olejów
    • do różnych rodzajów włosów
    • przeciw plątaniu i wysuszaniu się pasm

Nowy
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.