Organic Village to ekologiczny sklep z produktami żywnościowymi o najwyższej jakości i kosmetykami naturalnymi. To nowy zdrowy styl życia. To również edukacja, diagnoza i terapia dla Twojego organizmu. Sprowadzamy dla Ciebie wyjątkowe produkty oraz oferujemy wyjątkowe usługi dzięki którym poczujesz zrozumiesz swój organizm i przekonasz się jak dba o Ciebie Natura!

Misją naszego działania jest pokazanie innej, zdrowej, bardziej świadomej drogi do lepszej przyszłości zgodnej ze zrównoważonym rozwojem oraz ekologicznym sercem.

Powiedzenie starożytnych filozofów „jesteś tym, co jesz” nie zmieniło nic w swojej aktualności.
Dziś, kiedy jedzenie wytwarza się na masową skalę i przetwarza do tego stopnia, że trudno dociec, co tak na prawdę bierzemy do ust, kwestia wyboru odpowiednich produktów spożywczych jest ważniejsza niż kiedykolwiek.
Organic Village stawia sobie za cel dostarczanie szerokiemu gronu odbiorców zdrowej i pełnowartościowej żywności. Naszą ofertę naturalnych i organicznych produktów kierujemy nie tylko do wegan i wegetarian, ale także do osób borykających się z różnego rodzaju alergiami pokarmowymi, tych, którzy z chęcią odkrywają nowe smaki i lubią eksperymentować w kuchni oraz do wszystkich, którzy świadomie wybierają najlepsze produkty żywnościowe dla siebie i swoich najbliższych.

Naszą ofertę nieustannie rozwijamy i pracujemy nad wprowadzeniem nowych, ciekawych i spełniających najwyższe standardy produktów eko, które sprowadzamy z różnych stron świata.

Organic Village to nie tylko sklep...

To nowy styl życia ludzi dbających o jakość. Jakość życia. Slow life to trend który rozprzestrzenia się na całym świecie. Jest zaprzeczeniem życia w pośpiechu, w pogoni za pieniądzem, bezmyślną hiper - konsumpcją.
Otwiera się przestrzeń ludzi świadomych. Ważniejszy staje się czas, który zdobywamy dla siebie i rodziny, by pielęgnować relacje i czerpać przyjemność z doświadczania. Od maksymalizacji zysku ważniejsze w biznesie stają się odpowiedzialność za środowisko naturalne, zwierzęta, czy wytwarzanie wartości takich jak praca dla lokalnego środowiska.
 Slow food jest przeciwieństwem fastfood, czyli bylejakości. Slow food to wyselekcjonowane produkty bez chemii i konserwantów. To gotowanie z uwagą, na każdy składnik potrawy. To zdrowe, pełnowartościowe jedzenie, a nie zastępowanie go słodyczami, czy chemicznymi ulepszaczami smaku.

Dbając o nasze zdrowie rozważnie stosujemy kosmetyki powracając również do kosmetyków naturalnych, stosowanych od wieków przez społeczności różnych krajów, lub takie, które powstają teraz ale na bazie właściwości poszczególnych roślin lub ich kompozycji a nie środków chemicznych. Ważne jest również eliminowanie szkodliwej chemii z naszego otoczenia. Chemii, która niszcząc bakterie niszczy nas.

Organic Village to nie tylko sklep...

To również miejsce gdzie można zdiagnozować swój organizm, poznać jego dobre strony oraz jakiego typu pożywienie będzie właściwe. Sprawdzić nietolerancję pokarmową i niedobory witaminowe i sprawdzić jakość flory bakteryjnej w jelitach.

Organic Village to nie tylko sklep...

To również edukacja poprzez książki jakie mamy w swojej ofercie oraz filmy, posty i webinary.