• Obecnie brak na stanie
ManFoot Dezodorant do obuwia i stóp w sprayu dla mężczyzn 150ml
  • ManFoot Dezodorant do obuwia i stóp w sprayu dla mężczyzn 150ml
 

ManFoot Dezodorant do obuwia i stóp w sprayu dla mężczyzn 150ml

26,35 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

Dezodorant do obuwia i stóp ManFoot 150mlNeutralizuje nieprzyjemne zapachy, działa antybakteryjnie i przeciwgrzybiczoDezodorant z nutą zapachową zielonej herbaty. Już po jednokrotnym użyciu usuwa nieprzyjemny zapach  obuwia i stóp oraz zapobiega jego ponownemu powstawaniu.Zawiera aktywny bloker zapachów SINODOR® – opatentowany, naturalny składnik, kt&oa...

Dezodorant do obuwia i stóp ManFoot 150ml
Neutralizuje nieprzyjemne zapachy, działa antybakteryjnie i przeciwgrzybiczo
Dezodorant z nutą zapachową zielonej herbaty. Już po jednokrotnym użyciu usuwa nieprzyjemny zapach  obuwia i stóp oraz zapobiega jego ponownemu powstawaniu.

Zawiera aktywny bloker zapachów SINODOR® – opatentowany, naturalny składnik, który niweluje nieprzyjemne zapachy oraz srebro koloidalne ograniczające rozwój bakterii. Produkt może być stosowany codziennie do każdego rodzaju obuwia oraz  bezpośrednio na stopy.

Sposób użycia: 
Przed użyciem dobrze wstrząśnij. Rozpyl do wnętrza obuwia lub równomiernie na suche stopy z odległości 15 cm. Multipozycyjny zawór 360 ° pozwala na wygodną aplikację dezodorantu pod każdym kątem nachylenia. Po aplikacji możesz od razu założyć skarpetki i buty. Może być stosowany wielokrotnie w ciągu dnia.

3307 20 00
150
ml
ManFoot
kg
Bielenda
PL
Polska
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.