Oh!Tomi, Super Sleep, Melatonina + Szyszki chmielu Suplement o smaku wiśniowym, 270 g Termin ważności 18.12.2024
  • Oh!Tomi, Super Sleep, Melatonina + Szyszki chmielu Suplement o smaku wiśniowym, 270 g Termin ważności 18.12.2024
 

Oh!Tomi, Super Sleep, Melatonina + Szyszki chmielu Suplement o smaku wiśniowym, 270 g Termin ważności 18.12.2024

49,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

SUPLEMENT W ŻELKACH SUPER SLEEP – PRZEPIS NA SŁODKI SEN

Suplement w żelkach Super Sleep marki Oh!Tomi to pyszny sposób na regenerację podczas snu. Melatonina i witamina B6 z dodatkiem wyciągów z owoców i warzyw zostały zamknięte w wygodnej formie przekąski. Od teraz, aby zapewnić sobie spokojny sen, nie potrzeba przełykać gorzkich tabletek czy dużych kapsułek – wystarczy jedna miękka żelka, która kryje w sobie pyszny, wiśniowy smak.

  • szybsze zasypianie
  • lepsza jakość snu
  • dla dorosłych i dzieci powyżej 12. roku życia

Szybciej, głębiej i dłużej – sen doskonały z Super Sleep

Suplement w żelkach Super Sleep marki Oh!Tomi mają formę smacznych muszelek. Drzemie w nich moc melatoniny, witaminy B6, owoców i warzyw – papai, winogrona, granatu, buraka czerwonego oraz jagody. Wysokiej jakości składniki wymieszane w jednej recepturze tworzą doskonały przepis na słodki sen. Produkt wycisza i pomaga szybciej zasnąć.

Dzieje się tak dzięki zawartości melatoniny. Jest to związek chemiczny naturalnie występujący w organizmie człowieka. Kiedy poziom melatoniny sięga odpowiedniego poziomu, wzmaga się uczucie senności. Korzystne działanie występuje w przypadku spożycia 1 mg melatoniny krótko przed pójściem spać. W formule obecny jest także ekstrakt z szyszek chmielu mających właściwości nasenne. Receptura zawiera także witaminę B6, która wspomaga odporność. Z kolei zagęszczone soki owocowe oraz warzywne sprawiają, że Super Sleep staje się smacznym dodatkiem do zdrowej diety.

  •  soki owocowe i warzywne
  • melatonina
  • witamina B6
Nowy
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.