Vitex, Pasta do zębów-balsam z kwasem hialuronowym “Ochrona i wzmocnienie dziąseł”, 85 g
  • Vitex, Pasta do zębów-balsam z kwasem hialuronowym “Ochrona i wzmocnienie dziąseł”, 85 g
 

Vitex, Pasta do zębów-balsam z kwasem hialuronowym “Ochrona i wzmocnienie dziąseł”, 85 g

8,59 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

Vitex, Pasta do zębów-balsam z kwasem hialuronowym “Ochrona i wzmocnienie dziąseł”, 85 g

Pasta do zębów-balsam z kwasem hialuronowym

Wspomaga przyspieszoną eliminację stanów zapalnych i gojenie się dziąseł.

Pasta do zębów-balsam łączy w sobie doskonałe właściwości czyszczące pasty do zębów i lecznicze działanie balsamu do dziąseł. Dzięki kwasowi hialuronowemu i antyseptycznemu fitokompleksowi na bazie kory dębu i tataraku lek ma działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i lecznicze, zmniejsza ryzyko chorób przyzębia, wspomaga szybkie gojenie i wzmocnienie dziąseł, w tym po zabiegach stomatologicznych.

Wskazane w profilaktyce:

  • krwawienie dziąseł

  • zapalenie tkanek przyzębia

  • uszkodzenia błony śluzowej, w tym po zabiegach stomatologicznych

  • pogorszenie stanu dziąseł związane z wiekiem i / lub brakiem kwasu hialuronowego

Sposób użycia:

myj zęby przez 2-3 minuty, wypłucz usta. Nie połykaj! Zaleca się mycie zębów co najmniej 2 razy dziennie. Tylko dla dorosłych.

Co zawiera?

Skład: woda, sorbitol, uwodniony dwutlenek krzemu, laurylosiarczan sodu, aromat, kopolimer PWM / MK, pirofosforan sodu, PEG-32, guma celulozowa, dwutlenek tytanu, ekstrakt z kory Quercus Robur (Dąb), fluorek sodu, triklosan, metyloparaben, wodorotlenek sodu, guma ksantanowa, ekstrakt z Acorus Calamus (Tatarak), sacharynian sodu, hialuronian sodu, propyloparaben.

O producencie:

Belita & Vitex to białorusko-włoski koncern kosmetyczny, największy i pierwszy prywatny koncern na Białorusi. Istnieje od 1988 roku. Od niego rozpoczął się rozwój i ekspansja brażny kosmetycznej na Białorusi w latach 90-tych. Belita posiada własne centrum naukowe, gdzie opracowywane są innowacyjne receptury. Często wprowadza nowe linie produktów, posiadając bardzo szeroki asortyment. Kosmetyki Belita & Vitex są słyną z dobrej jakości. Jest to znana i lubiana marka w Rosji, Niemczech, w Czechach i na Łotwie i Litwie, w Ameryce i Kanadzie i Japonii. W Polsce jeszcze rzadko spotykana. Poznaj ją!

Nowy
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.