SFD, Witamina D3 4000IU + K2, 120 tabl. Termin ważności wrzesień 2024
  • SFD, Witamina D3 4000IU + K2, 120 tabl. Termin ważności wrzesień 2024
 

SFD, Witamina D3 4000IU + K2, 120 tabl. Termin ważności wrzesień 2024

20,99 zł
Brutto

SFD D3 4000 + K2 to suplement diety zawierający witaminy D3 i K2 (menachinon-7). Regularne spożywanie witaminy D3 pomaga w prawidłowym wchłanianiu wapnia, utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz korzystnie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie mięśni i układu odpornościowego. Witamina K2 pomaga zachować mocne kości i przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi. Preparat SFD D3+K2 to codzienne uzupełnienie diety w witaminę K2 i D3. Szczególnie zalecany osobom aktywnym fizycznie i wszystkim, którzy pragną zachować zdrowe i mocne kości.

Skład
:
Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia ryżowa, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; witamina K (menachinon-7 MK-7 pochodzący z Bacillus subtilis natto [soja]), witamina D (cholekalcyferol).

Codziennie podczas posiłku stosuj ½ tabletki. Popij odpowiednią ilością wody.

Opakowanie 120 tabletek

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.

Nowy
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.