• Obecnie brak na stanie
JOANNA MultiLashes Serum stymulujące wzrost rzęs 4 ml
  • JOANNA MultiLashes Serum stymulujące wzrost rzęs 4 ml
 

JOANNA MultiLashes Serum stymulujące wzrost rzęs 4 ml

45,41 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

Joanna MultiLashes Serum stymulujące wzrost rzęs zostało starannie opracowane, aby wzmacniać, wydłużać i zagęszczać rzęsy. Szczególnie polecane jest osobom, które mają słabe, krótkie lub osłabione rzęsy. Serum zawiera aktywne, innowacyjne składniki, które znacząco wpływają na kondycję i piękny wygląd rzęs. Pierwsze efekty można zauważyć już po 3 tygodniach regularn...

Joanna MultiLashes Serum stymulujące wzrost rzęs zostało starannie opracowane, aby wzmacniać, wydłużać i zagęszczać rzęsy. Szczególnie polecane jest osobom, które mają słabe, krótkie lub osłabione rzęsy.

Serum zawiera aktywne, innowacyjne składniki, które znacząco wpływają na kondycję i piękny wygląd rzęs. Pierwsze efekty można zauważyć już po 3 tygodniach regularnego stosowania, a po 6-miesięcznej kuracji Twoje rzęsy zyskają nowy wygląd – będą dłuższe, gęstsze oraz zregenerowane. 

Problem: słabe, krótkie lub osłabione rzęsy

Recepta: serum stymulujące wzrost rzęs MultiLASHES

Efekt: rzęsy stają się dłuższe i grubsze, są znacznie gęstsze i ciemniejsze. Rzęsy wypadają zdecydowanie rzadziej i poprawia się ich kondycja.

Pierwsze efekty można zauważyć już po 3 tygodniach regularnego stosowania, a po 6-miesięcznej kuracji Twoje rzęsy zyskają nowy wygląd. Dla podtrzymania tych efektów stosuj serum co 2-3 dzień.

Składniki wiodące:

Bimatoprost - jedna z najskuteczniejszych substancji stymulujących wzrost rzęs i hamująca proces ich wypadania.

Proteiny jedwabiu, panthenol i kwas hialuronowy - odżywiają cebulki włosów, regulują ich regenerację, sprawiają, że rzęsy są nawilżone, a ich struktura wygładzona.

3304 20 00
4
ml
multi lashes
0.032
kg
Joanna
PL
Polska
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.