Belita, Chaga - ProAge. Olejek do mycia twarzy "Antyoksydacyjny", 95 ml
  • Belita, Chaga - ProAge. Olejek do mycia twarzy "Antyoksydacyjny", 95 ml
 

Belita, Chaga - ProAge. Olejek do mycia twarzy "Antyoksydacyjny", 95 ml

14,69 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

Chaga - ProAge. Olejek do mycia twarzy "Antyoksydacyjny", 95 ml

Olejek do mycia twarzy z ekstraktem z Arctic chaga i oliwą z oliwek

Pielęgnacja przeciwstarzeniowa

Ekstrakt z Arctic chaga, oliwa z oliwek zapewnia delikatne oczyszczanie skóry bez powodowania uczucia suchości i napięcia na twarzy, łagodzi i nawilża skórę.

Sposób użycia:

Nanieść na wilgotną skórę, spienić, spłukać wodą.

Co zawiera?

Skład: woda, siarczan laurylosodowy, etery glicerolu-8 oliwy z oliwek, kokamidopropylobetaina, tlenek kokamidopropyloaminy, koinian glicerolu PEG-7, laurylglukozyd, kokamidopropylobetaina, sorbitol, glicerol, PEG-150 tristearynian poliglicerylu-2, Lauret-3, glikol dipropylenowy, kaprylan glicerolu PEG-6/kaprylan, chlorek sodu, kwas, kompozycja zapachowa, gliceryna, woda, ekstrakt z grzyba chaga (Inonotus obliquus), EDTA disodowa, alkohol benzylowy, metylochloroizotiazolinon, metyloizotiazolinon, mirystynian izopropylu, olej zarodkowy Triticum vulgare (pszenica), octan tokoferylu, BHT, CI 19140, barwnik pomarańczowy, heksylocynamal.

O producencie:

Belita & Vitex to białorusko-włoski koncern kosmetyczny, największy i pierwszy prywatny koncern na Białorusi. Istnieje od 1988 roku. Od niego rozpoczął się rozwój i ekspansja brażny kosmetycznej na Białorusi w latach 90-tych. Belita posiada własne centrum naukowe, gdzie opracowywane są innowacyjne receptury. Często wprowadza nowe linie produktów, posiadając bardzo szeroki asortyment. Kosmetyki Belita & Vitex są słyną z dobrej jakości. Jest to znana i lubiana marka w Rosji, Niemczech, w Czechach i na Łotwie i Litwie, w Ameryce i Kanadzie i Japonii. W Polsce jeszcze rzadko spotykana. Poznaj ją!

Nowy
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.