Belita, Peel Home. Odświeżający peeling do twarzy i szyi, 50 ml
  • Belita, Peel Home. Odświeżający peeling do twarzy i szyi, 50 ml
 

Belita, Peel Home. Odświeżający peeling do twarzy i szyi, 50 ml

20,69 zł
Brutto

Peel Home. Odświeżający peeling do twarzy i szyi" 10% kwas glikolowy, migdałowy, mlekowy”, 50 ml

Odświeżający peeling do twarzy i szyi, zawiera 10% kwasu glikolowego, migdałowego, mlekowego.

Skuteczny środek złuszczający, który rewitalizuje skórę i zmniejsza widoczność drobnych linii i zmarszczek, usuwa zewnętrzną warstwę martwych komórek naskórka i wydobywa nową warstwę skóry na powierzchnię, poprawiając w ten sposób jej koloryt i teksturę, wyrównując mikrorelef, skóra staje się gładka, miękka, bardziej jednolita i promienna.

Ekstrakt z Wildberry Harvest zapewnia skórze nawilżenie, odżywienie i zdrowy blask. Ekstrakt z zielonej herbaty ma właściwości przeciwutleniające i zwalcza fotostarzenie skóry.

Sposób użycia:

nakładaj na skórę, unikając okolic oczu i ust. Pozostaw na 5-10 minut, spłucz wodą. Stosować nie częściej niż 1 raz w ciągu 7-10 dni.

Uwaga! W przypadku kontaktu z oczami i błonami śluzowymi, zaczerwienienia skóry i/lub uczucia silnego pieczenia, natychmiast spłucz dużą ilością wody. Nie stosować na uszkodzoną, podrażnioną skórę.

Co zawiera?

Skład: woda, kwas glikolowy, kwas mlekowy, wodorotlenek sodu, gliceryna, poliakrylanowy-6, kwas cytrynowy, Kwas migdałowy, cytrynian sodu, ekstrakt z owoców Tasmannia Lanceolata (pieprz Tasmański), ekstrakt z owoców Syzygium Leuhmanii (Ribery), ekstrakt z owoców Kunzea Pomifera (kuncei), ekstrakt z Camellia Sinensis (zielona herbata), alkohol benzylowy, metylochloroizotiazolinon, metyloizotiazolinon.

O producencie:

Belita & Vitex to białorusko-włoski koncern kosmetyczny, największy i pierwszy prywatny koncern na Białorusi. Istnieje od 1988 roku. Od niego rozpoczął się rozwój i ekspansja brażny kosmetycznej na Białorusi w latach 90-tych. Belita posiada własne centrum naukowe, gdzie opracowywane są innowacyjne receptury. Często wprowadza nowe linie produktów, posiadając bardzo szeroki asortyment. Kosmetyki Belita & Vitex są słyną z dobrej jakości. Jest to znana i lubiana marka w Rosji, Niemczech, w Czechach i na Łotwie i Litwie, w Ameryce i Kanadzie i Japonii. W Polsce jeszcze rzadko spotykana. Poznaj ją!

Nowy
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.