Belita, Peel Home, Peeling enzymatyczny 3,5% do skóry wrażliwej i skłonnej do trądziku różowatego, 50 ml
  • Belita, Peel Home, Peeling enzymatyczny 3,5% do skóry wrażliwej i skłonnej do trądziku różowatego, 50 ml
 

Belita, Peel Home, Peeling enzymatyczny 3,5% do skóry wrażliwej i skłonnej do trądziku różowatego, 50 ml

27,59 zł
Brutto

Belita, Peel Home, Peeling enzymatyczny 3,5% do skóry wrażliwej i skłonnej do trądziku różowatego, 50 ml

Peeling enzymatyczny 3,5% do skóry wrażliwej i skłonnej do trądziku różowatego ze stabilizowanym enzymem papainą

Stabilizowany enzym papaina zmniejsza powierzchowne niedoskonałości skóry o 18%*. Sprawia, że skóra jest gładsza i bardziej miękka o 88%**, delikatna o 92%**, poprawia koloryt skóry o 65%***, czyni ją bardziej idealną o 75%***, nadaje skórze nowy blask o 67%***

Właściwości kosmetyczne zostały udowodnione przez BASF, Niemcy.

Efekt osiągnięty:

* po 28 dniach regularnego stosowania

** już po pierwszym zastosowaniu

*** po 21 dniach regularnego stosowania

Sposób użycia:

Nanieść na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Pozostaw na 15-20 minut. Zmyj. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu - spłucz wodą. Stosować 2-3 razy w tygodniu, dla skóry wrażliwej i skłonnej do trądziku różowatego-nie częściej niż 1 raz w tygodniu.

Co zawiera?

Skład: woda, papaina, karbomer, 1,2 heksanodiol, glikol kaprylilowy, Algina, glikol propylenowy, wielopolimer poliakrylanu-6, PEG-40 uwodorniony olej rycynowy, tridecet-9, fenoksyetanol, metyloparaben, etyloparaben, propyloparaben, pantenol, ekstrakt Agastache mexicana (gigantyczny hyzop meksykański), cytrynian sodu, alkohol benzylowy, metylochloroizotiazolinon, metyloizotiazolinon.

O producencie:

Belita & Vitex to białorusko-włoski koncern kosmetyczny, największy i pierwszy prywatny koncern na Białorusi. Istnieje od 1988 roku. Od niego rozpoczął się rozwój i ekspansja brażny kosmetycznej na Białorusi w latach 90-tych. Belita posiada własne centrum naukowe, gdzie opracowywane są innowacyjne receptury. Często wprowadza nowe linie produktów, posiadając bardzo szeroki asortyment. Kosmetyki Belita & Vitex są słyną z dobrej jakości. Jest to znana i lubiana marka w Rosji, Niemczech, w Czechach i na Łotwie i Litwie, w Ameryce i Kanadzie i Japonii. W Polsce jeszcze rzadko spotykana. Poznaj ją!

Nowy
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.