Belita, Peel Home, Krem do twarzy i szyi "Kompleksowa ochrona" SPF 30, 30 ml
  • Belita, Peel Home, Krem do twarzy i szyi "Kompleksowa ochrona" SPF 30, 30 ml
 

Belita, Peel Home, Krem do twarzy i szyi "Kompleksowa ochrona" SPF 30, 30 ml

16,59 zł
Brutto

Belita, Peel Home, Krem do twarzy i szyi "Kompleksowa ochrona" SPF 30, 30 ml

Krem do twarzy i szyi z alantoiną i D-pantenolem

Kremowy ekran do twarzy i szyi Kompleksowa ochrona SPF 30 został stworzony, aby maksymalnie chronić wrażliwą skórę po procesie peelingu przed wpływami zewnętrznymi. Skład kremu ekranowego zawiera alantoinę, która ma doskonałe właściwości nawilżające i kojące, oraz D-pantenol, który zapewnia zmiękczenie skóry, głębokie nawilżenie i szybkie gojenie się skóry.

Sposób użycia:

Nanieść na oczyszczonej skórze. Stosować po I pomiędzy zabiegami peelingu.

Co zawiera?

Skład: woda, metylenobis-benzotriazolilotetrametylobutylofenol, decyloglukozyd, glikol propylenowy, guma ksantanowa, węglan dikaprylilu, diizopropyloadipat, metoksycynaminian etyloheksylu, cytrynian glicerolu / mleczan / linoleinian / oleinian, kaprylan propyloheptylu, alkohol cetearylowy, glikol propylenowy, bis-metoksyfenylotriazyna etyloheksyloksyfenolu, stearynian glicerolu, poliakrylan-6, stearynian glicerolu, stearynian PEG-100, dimetikon/metylodimetikon, krzemionka, glikol butylenowy, pantenol, fenoksyetanol, metyloparaben, etyloparaben, propyloparaben, mirystynian izopropylu, olej z kiełków Triticum vulgare (pszenica), octan tokoferylu, BHT, kompozycja paphumer, alantoina, 2-Bromo-2-nitropropano-1,3-diol.

O producencie:

Belita & Vitex to białorusko-włoski koncern kosmetyczny, największy i pierwszy prywatny koncern na Białorusi. Istnieje od 1988 roku. Od niego rozpoczął się rozwój i ekspansja brażny kosmetycznej na Białorusi w latach 90-tych. Belita posiada własne centrum naukowe, gdzie opracowywane są innowacyjne receptury. Często wprowadza nowe linie produktów, posiadając bardzo szeroki asortyment. Kosmetyki Belita & Vitex są słyną z dobrej jakości. Jest to znana i lubiana marka w Rosji, Niemczech, w Czechach i na Łotwie i Litwie, w Ameryce i Kanadzie i Japonii. W Polsce jeszcze rzadko spotykana. Poznaj ją!

Nowy
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.