Belita, Hemp green, Miękki balsam do włosów "Naturalne laminowanie", 200 ml
  • Belita, Hemp green, Miękki balsam do włosów "Naturalne laminowanie", 200 ml
 

Belita, Hemp green, Miękki balsam do włosów "Naturalne laminowanie", 200 ml

21,59 zł
Brutto

Belita, Hemp green, Miękki balsam do włosów "Naturalne laminowanie", 200 ml

Miękki balsam do włosów z białkami i olejem konopnym

Proteiny i olej konopny, naturalne odżywki zapewniają wzrost siły i elastyczności włosów, ich regenerację, wygładzenie, doskonały połysk, miękkość, gładkość i jedwabistość bez obciążania, łatwe rozczesywanie i łatwość zarządzania.

Proteiny konopi w składzie produktów do pielęgnacji włosów linii "Hemp green. Kosmetyki Naturalne" już po trzech zastosowaniach:

zwiększają siłę włosów ogólnie o 17,9%, na rozdarcie przy rozciąganiu o 12,9%*

poprawiają elastyczność włosów o 11%*

widocznie naprawiają naskórek i wygładzają włosy po uszkodzeniu chemicznym*

* Skuteczność udowodniona przez firmę TREK (USA)

CAŁA LINIA JEST PRZYJAZNA DLA WEGAN I NIE JEST TESTOWANA NA ZWIERZĘTACH

Nowa linia "Hemp green. Kosmetyki Naturalne" składają się w 99% z naturalnych składników.

Produkty z linii zawierają olej i białka konopi, które aktywnie odżywiają i regenerują, zapewniają pełną pielęgnację skóry i włosów.

Koncepcja opakowania nowej linii "Hemp green. Kosmetyki naturalne" obejmują stosowanie Zielonego polietylenu, który jest wytwarzany z odnawialnych surowców pochodzenia roślinnego (brazylijskiej trzciny cukrowej) i znacząco przyczynia się do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych do atmosfery.

Odkryj tę niesamowitą roślinę na nowo, ciesząc się tym starożytnym składnikiem, który ma cudowny wpływ na skórę i włosy!

Sposób użycia:

Nanieść na umyte włosy, po 1-2 minutach spłukać wodą.

Co zawiera?

Skład: woda, alkohol cetearylowy, metosiarczan dipalmitoiloetylohydroksyetylonium, gliceryna, mirystynian izopropylu, Stearamidopropylodimetyloamina, hydrolizowany ekstrakt z nasion konopi, kwaternium-87, alkohol benzylowy, kwas benzoesowy, kwas dihydrooctowy, alkohol benzylowy, benzoesan sodu, sorbinian potasu, kwas cytrynowy, kompozycja zapachowa, olej konopny, polikwaternium-67, mirystynian izopropylu, olej z kiełków Triticum vulgare (pszenica), octan tokoferylu, BHT.

O producencie:

Belita & Vitex to białorusko-włoski koncern kosmetyczny, największy i pierwszy prywatny koncern na Białorusi. Istnieje od 1988 roku. Od niego rozpoczął się rozwój i ekspansja brażny kosmetycznej na Białorusi w latach 90-tych. Belita posiada własne centrum naukowe, gdzie opracowywane są innowacyjne receptury. Często wprowadza nowe linie produktów, posiadając bardzo szeroki asortyment. Kosmetyki Belita & Vitex są słyną z dobrej jakości. Jest to znana i lubiana marka w Rosji, Niemczech, w Czechach i na Łotwie i Litwie, w Ameryce i Kanadzie i Japonii. W Polsce jeszcze rzadko spotykana. Poznaj ją!

Nowy
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.