JOANNA Multi Cream Color Farba do włosów nr 31 Piaskowy Blond
  • JOANNA Multi Cream Color Farba do włosów nr 31 Piaskowy Blond
 

JOANNA Multi Cream Color Farba do włosów nr 31 Piaskowy Blond

13,89 zł
Brutto

Znana i ceniona linia farb w zupełnie nowej odsłonie – oto nowa szata graficzna i doskonała receptura farb Multi Cream Color!Marzysz o pełnych blasku, eleganckich i wyjątkowo trwałych kolorach? Cenisz pielęgnację już w trakcie koloryzacji oraz przyjemność i wygodę stosowania? To produkty stworzone dla Ciebie! Efekt 3D pozwala na uzyskanie efektu intensywnej głębi koloru z natura...

Znana i ceniona linia farb w zupełnie nowej odsłonie – oto nowa szata graficzna i doskonała receptura farb Multi Cream Color!

Marzysz o pełnych blasku, eleganckich i wyjątkowo trwałych kolorach? Cenisz pielęgnację już w trakcie koloryzacji oraz przyjemność i wygodę stosowania? To produkty stworzone dla Ciebie! Efekt 3D pozwala na uzyskanie efektu intensywnej głębi koloru z naturalną puszystością. Zawarta w opakowaniu maska Keratyna pozwoli odżywić włosy i nada im zdrowy i piękny blask.

Cechy:

  • Trwały kolor
  • Trójwymiarowy efekt głębi 3D
  • 100% pokrycia siwych włosów
  • Włosy lśniące i miłe w dotyku
  • Aksamitny krem koloryzujący nie spływa z włosów podczas aplikacji

Niezwykle przyjemny kwiatowy aromat sprawia, że koloryzacja staje się chwilą przyjemności. Dzięki maseczce z keratyną po koloryzacji Twoje włosy będą błyszczące i jedwabiście miękkie w dotyku.

3305 90 00
1
szt
Multi Cream
0.178
kg
Joanna
PL
Polska
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.