Siberica Oblepikha Professional Szampon z efektem laminowania - włosy słabe i zniszczone  400ml
  • Siberica Oblepikha Professional Szampon z efektem laminowania - włosy słabe i zniszczone  400ml
 

Siberica Oblepikha Professional Szampon z efektem laminowania - włosy słabe i zniszczone 400ml

37,75 zł
Brutto

Rokitnikowy szampon do włosów z efektem laminowania dla zniszczonych włosów daje efekt laminowania włosów – tworzy na nich powłokę ochronną, wygładza włosy i sprawia, że pięknie lśnią naturalnym blaskiem.Szampon delikatnie oczyszcza włosy, intensywnie odnawia ich uszkodzoną strukturę i chroni włosy przed szkodliwym działaniem czynników śr...

Rokitnikowy szampon do włosów z efektem laminowania dla zniszczonych włosów daje efekt laminowania włosów – tworzy na nich powłokę ochronną, wygładza włosy i sprawia, że pięknie lśnią naturalnym blaskiem.

Szampon delikatnie oczyszcza włosy, intensywnie odnawia ich uszkodzoną strukturę i chroni włosy przed szkodliwym działaniem czynników środowiska zewnętrznego. Szampon jest szczególnie polecany do włosów, poddawanych farbowaniu, prostowaniu, układaniu z użyciem wysokich temperatur oraz po trwałej ondulacji.

Szampon ułatwia proces rozczesywania włosów, regeneruje włosy i dostarcza im wielu witamin i aminokwasów, doskonale regeneruje strukturę uszkodzonych włosów, tworzy na nich ochronną warstwę, nadaje włosom większą objętość, zagęszcza włosy i ułatwia ich rozczesywania. Ponadto szampon, przy regularnym stosowaniu wraz z balsamem z tej samej serii, intensywnie regeneruje włosy i chroni je przed szkodliwymi czynnikami środowiska zewnętrznego i podczas zabiegów z użyciem wysokich temperatur.

Sposób użycia: nanieść na wilgotne włosy, masować do spienienia, dokładnie spłukać.

3305 10 00
400
ml
SIBERICA
0.48
kg
SIBERICA
EE
Estonia
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.