DELIA COSMETICS CAMELEO Fioletowa płukanka do włosów 200 ml
  • DELIA COSMETICS CAMELEO Fioletowa płukanka do włosów 200 ml
 

DELIA COSMETICS CAMELEO Fioletowa płukanka do włosów 200 ml

12,66 zł
Brutto

Płukanka do włosów z wodą kwiatową Cameleo, 200 mlNowa lepsza receptura - piękny kolor z dodatkiem pielęgnujących hydrolatów!  Nasz bestseller! Zapewnia przepiękny odcień na włosach i delikatne rozświetlenie w 4 wariantach kolorystycznych. Pozwoli zapanować nad kolorem Twoich włosów lub nadać im wymarzony odcień blondu - od chłodnej platyny, po morelowy i różowy. Teraz...

Płukanka do włosów z wodą kwiatową Cameleo, 200 ml

Nowa lepsza receptura - piękny kolor z dodatkiem pielęgnujących hydrolatów!  Nasz bestseller! Zapewnia przepiękny odcień na włosach i delikatne rozświetlenie w 4 wariantach kolorystycznych. Pozwoli zapanować nad kolorem Twoich włosów lub nadać im wymarzony odcień blondu - od chłodnej platyny, po morelowy i różowy. Teraz dostępny w nowej wersji z hydrolatami, czyli pielęgnującymi wodami kwiatowymi!

Zmywalny kolor dedykowany do włosów blond: naturalnych, farbowanych, rozjaśnionych i siwych, pozostawia delikatne rozświetlenie na włosach dodatkowo je pielęgnując.   

Masz do wyboru 4 warianty: 

Srebrna - sprawi, że Twoje kosmyki otrzymają platynowe refleksy. Srebrna płukanka została wzbogacona o łagodzącą wodę jaśminową, która zadba o kondycję skóry głowy i wpłynie na regenerację srebrnych kosmyków.

Fioletowa - zadba o chłodny odcień Twoich włosów, eliminując niechciany żółty odcień. Fioletowa płukanka została wzbogacona o wodę lawendową, która chroni kolor włosów. Dzięki niej odcień będzie zachwycał głębią, a Ty możesz przestać martwić się o blaknięcie.

Różowa - nada Twoim włosom piękny różowy połysk. Różowa płukanka została wzbogacona o nawilżającą wodę różaną, która nada włosom zdrowy wygląd i różany blask!

Morelowa - pozostawi włosy bardziej błyszczące oraz sprawi, że staną się mniej plączące i kołtuniące dzięki cennej wodzie cytrusowej, która domyka łuski włosowe.

Produkt do wielokrotnego użycia po każdorazowym myciu włosów.  

Sposób użycia: Do naczynia wlać około 2 litry wody i dodać około 1 łyżki stołowej płukanki. W przypadku płukanki morelowej użyć 1 litr wody.  Otrzymanym roztworem płukać włosy. Intensywność koloru końcowego zależy od ilości dodanej płukanki. Nie wymaga spłukiwania wodą. 

3305 90 00
200
ml
Cameleo
0.24
kg
Delia
PL
Polska
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.