• Obecnie brak na stanie
Kolastyna Opalanie Eko Ochrona Nawilżająca Emulsja ochronna dla dzieci SPF30  150ml
  • Kolastyna Opalanie Eko Ochrona Nawilżająca Emulsja ochronna dla dzieci SPF30  150ml
 

Kolastyna Opalanie Eko Ochrona Nawilżająca Emulsja ochronna dla dzieci SPF30 150ml

32,08 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

Nawilżająca Emulsja Eko Ochronna dla dzieci SPF30: Zaufaj Kolastynie. Od lat troszczy się o Twoją skórę, chroniąc ją podczas słonecznych dni. TECHNOLOGIA INNOWACYJNEJ OCHRONY: Szerokie spektrum fotostabilnej ochrony przed szkodliwym działaniem UV, promieniowania podczerwonego* i światła widzialnego*. TECHNOLOGIA ECOSUN PASS®: Filtry UV, testowane zgodnie z przyjętymi 8 n...

Nawilżająca Emulsja Eko Ochronna dla dzieci SPF30:

Zaufaj Kolastynie. Od lat troszczy się o Twoją skórę, chroniąc ją podczas słonecznych dni.
TECHNOLOGIA INNOWACYJNEJ OCHRONY: Szerokie spektrum fotostabilnej ochrony przed szkodliwym działaniem UV, promieniowania podczerwonego* i światła widzialnego*.
TECHNOLOGIA ECOSUN PASS®: Filtry UV, testowane zgodnie z przyjętymi 8 naukowymi kryteriami oceny wpływu na środowisko, z poszanowaniem życia morskiego, lądowego i ludzkiego. Filtry UV zastosowano w trosce o ekosystem oceaniczny.
HYPOALERGICZNA FORMUŁA: Odpowiednia dla skóry wrażliwej. Opracowana, aby zminimalizować ryzyko reakcji alergicznych.
OPAKOWANIE PRZYJAZNE ŚRODOWISKU: W 100% podlega recyklingowi. 70% opakowania pochodzi z recyklingu** minimalizując negatywny wpływ na środowisko.
Nawilżająca formuła opracowana specjalnie dla wrażliwej skóry dzieci nie pozostawia białych śladów.
Testowany dermatologicznie i pediatrycznie.

*Test in vitro w promieniowaniu podczerwonym (IR) i świetle widzialnym (HEVL).
** nie dotyczy zamknięcia.

Sposób użycia: Emulsję nakładaj na skórę równomiernie i obficie przed ekspozycją na słońce. Stosuj kilkakrotnie podczas opalania, w szczególności po pływaniu, wytarciu skóry ręcznikiem czy spoceniu.
Zmniejszenie aplikowanej ilości preparatu znacząco obniży poziom ochrony. Unikać kontaktu z oczami. Chroń niemowlęta i dzieci przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Unikaj ekspozycji na słońce w godzinach południowych 10:00-16:00. Produkty przeciwsłoneczne nie chronią w 100% przed promieniowaniem UV. Nadmierna ekspozycja na słońce, nawet przy użyciu produktu z filtrami UV, stanowi poważne zagrożenie zdrowia. Pamiętaj o nakryciu głowy, okularach przeciwsłonecznych i odzieży chroniącej przed słońcem.

3304 99 00
PL
Polska
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.