• Obecnie brak na stanie
Palmolive Smoothies Kremowy Żel pod prysznic z mleczkiem nawilżającym Orzeźwiająca Brzoskwinia 500ml
  • Palmolive Smoothies Kremowy Żel pod prysznic z mleczkiem nawilżającym Orzeźwiająca Brzoskwinia 500ml
 

Palmolive Smoothies Kremowy Żel pod prysznic z mleczkiem nawilżającym Orzeźwiająca Brzoskwinia 500ml

22,67 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

SMOOTHIESPoznaj nawilżające, mleczne formuły i owocowe zapachy, które kremowe żele pod prysznic Palmolive Smoothies wprowadzają do Twoich codziennych rytuałów pielęgnacyjnych.Dzięki żelom pod prysznic stworzonym ze znanych składników w 95% pochodzenia naturalnego i formułom biodegradowalnym w 95% będziesz cieszyć się miękką i nawilżoną skórą oraz p...

SMOOTHIES

Poznaj nawilżające, mleczne formuły i owocowe zapachy, które kremowe żele pod prysznic Palmolive Smoothies wprowadzają do Twoich codziennych rytuałów pielęgnacyjnych.
Dzięki żelom pod prysznic stworzonym ze znanych składników w 95% pochodzenia naturalnego i formułom biodegradowalnym w 95% będziesz cieszyć się miękką i nawilżoną skórą oraz poczujesz bliskość natury.

ORZEŹWIAJĄCA BRZOSKWINIA
Poczuj się bliżej natury, dzięki kremowemu żelowi pod prysznic Palmolive Smoothies Orzeżwiająca Brzoskwinia. Palmolive Smoothies Orzeźwiająca Brzoskwinia ma przyjemny zapach, zawiera 95% składników pochodzenia naturalnego* oraz w 95% biodegradowalną formułę. Podaruj swojemu ciału to, na co zasługuje dzięki nawilżającemu żelowi pod prysznic.

-100% naturalnych olejków eterycznych
-nie zawiera mikro plastiku

* Woda i składniki pochodzenia naturalnego przetworzone w ograniczonym zakresie

 

3401 30 00
500
ml
Smoothies
kg
Palmolive
Holandia
NL
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.