Filtruj kategorie

Naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy 

Skóra twarzy zasługuje na dobranie odpowiednich do jej potrzeb produktów pielęgnacyjnych – dlatego często wybieranym rozwiązaniem są kosmetyki do zrobienia w domu. Jednak coraz popularniejsze stają się także gotowe, naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy, które nie zawierają sztucznych składników i parabenów. Dzięki temu są odpowiednie nawet dla skór atopowych, wrażliwych i alergicznych. 

Składniki naturalne w kosmetykach do pielęgnacji twarzy oczyszczają skórę i dbają o jej kondycję: nawilżając ją, odżywiając lub uelastyczniając. Wysoka zawartość składników roślinnych i organicznych zapewnia kosmetykom skuteczność działania i eliminuje chemiczne dodatki drażniące delikatną skórę twarzy. Wśród składników organicznych stosowanych do produkcji naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy znajdują się naturalne oleje, ekstrakty roślinne oraz minerały. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo cieszący się dużą popularnością naturalny krem do twarzy Mumio, który obfituje w bio składniki odżywcze. 

Poza kosmetykami do pielęgnacji twarzy znajdą Państwo w naszym sklepie naturalne kosmetyki do makijażu, które pozwolą na upiększenie nawet najbardziej wrażliwej skóry.

Jak wybrać naturalny krem do twarzy?

Podstawę codziennej pielęgnacji twarzy powinien stanowić dobrze dobrany, naturalny krem do twarzy. Powinien mieć prosty skład, szybko się wchłaniać, ułatwiać nakładanie makijażu i dawać skórze uczucie nawilżenia. Zadaniem kremu powinna być także ochrona cery przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, smogiem czy kurzem i roztoczami. W naszym sklepie internetowym oferujemy naturalny krem do twarzy na bazie mumio ałtajskiego, którego właściwości znane są od wieków w medycynie ludowej. Mumio zawiera pierwiastki i kwasy organiczne, które pielęgnują skórę wrażliwą, pomagają w regeneracji naskórka oraz zapobiegają obrzękom.